@joy
Jako trošku podvadim. Mám v plánu zrekonstruovat rozvaděč. Takže minimálně půlka padne na něj.
@mprymek

@joy
Friction fit! A když nepůjde nasadit, tak větší silou ;)
@mprymek

@mprymek
Naprostý souhlas. Zrovna včera mi dorazilo dalších 4m DIN lišt.

Začal jsem publikovat přehled zajímavých zdrojů, na které narazím v průběhu týdne. Dejte vědět, jestli vám taková aktivita dává smysl. bobek.cz/long-reads/2019-40/

@sesivany

That's classic. I always took it as a bit of folklore.

But we have similar situation at the moment. We have acquired company in Kenya and they have legacy system in Clojure. And according to this thecrazyprogrammer.com/2019/07 it is the best paid language currently out there. ;)

I always struggled with setting my identity per repo. Short visit to documentation revealed existence of includeIf. It is awesome.

bobek.cz/blog/2019/git-identit

Děti nutně potřebovali funkční semafor. Tak jsem jeho výrobu vzal jako záminku pro schovávání s v dílně :) Jen jsem si výzvu vylepšil zákazem použití MCU.

bobek.cz/blog/2019/semaphore/

@fuxoft jsem nezkoušel páč sedím na letišti, ale github.com/Boquete/google-arts vypadá, že by mohl být co hledáš.

@fuxoft ah, jeste , ze nevim kde to, tohle je by bylo o zdravi :)

@joy hele já mám vlastně úplně stejnou zkušenost. Přijímal.jsem.so chvíli Tower z Ruzyně a pak ads-b/acars, ale tak nějak mi to přišlo podobné zbytečné. A SDR dongle je zpátky v šuplíku ;)

@joy prosimtě to je udelator na prázdniny pro děcka. Něco jako tábor. Námět je cestování časem. a tak jsem řešil jak zařídit přesun mezi dobami. ideálně, aby se třeba i něco dozvěděli.

takže když splní nějaký úkol, vyluštit šifru a tak, získají "časový kód". no a tě je vezme do nějaké doby (pustí jim video o Baroku třeba).

Náhrdelník pro ženu, když už máme ten det matek. Matky jsou M4, M6, M8 tak jako naše děcka :)

Tak jednoduché udělátko (aka mikrofon, jeho napájení (ještě, že jsem po dětech zdědil ten držák na baterky), osciloskop a papírová trubka) jsou připravené na hodinu fyziky s Honzou. Budeme s dětmi měřit rychlost zvuku.

Show more
Bobek

Distribuovaně-sociální dimenze bobek.cz