Přepisuji z Lua do C, a můžu o tom přednášet

Mnoho let jsem to odkládal, pořád jsem věřil, bojoval, snažil se odolat, ale nakonec mě to dohnalo do nejhoršího kouta a tak teď přepisuji velký soft z NodeMCU Luy do Arduino Core pro ESP8266/ESP32.
Je to velký, opravdu silný a nekončící zážitek. Rád budu (v případě zájmu) sdílet nevšední pocity z přepisu pramenící už tuto sobotu na LinuxDays v Praze, kde mám v 16:00 přednášku s málo zajímavým názvem, takže mám přihlášeno jen velmi málo návštěvníků. Budu rád, když se mi tam přihlásíte a pak opravdu přijdete, ať je vidět, že bastlířů neubývá :-)

nerdica.net/proxy/51/aHR0cHM6L

*Program | LinuxDays*
> Konference o Linuxu, open-source a vším, co s tím souvisí. Koná se každoročně v pražských Dejvicíc na půdě FIT ČVUT v Praze.
www.linuxdays.cz

linuxdays.cz/2019/program/ nerdica.net/display/a85d7459-1

@joy Tak to je ideální čas, abys vyzkoušel Platformio! ;)

P.S. sorry, do Prahy nepojedu, ale na video už se těším! Mám si na YT založit pět účtů, abych ti pěti lajkama vynahradil fyzickou nepřítomnost? :)
@mprymek od PlatformIO jsem přece před lety odešel, ještě na G+ jsem vysvětlil, jak nepoužitelné to je, ne? Pamatuju si, jak jsem to sem (tam) psal...
Mimochodem, povedlo se mi celou moji G+ historii nahrát do MeWe, ale neumím ji tam najít, a stejně nejde zvenčí ukázat, takže je to na dvě věci...
@bobek @mprymek na twitteru kolem @Domácíkutil vyvíjejí něco, co klidně může skončit podobně.
@bobek @mprymek můžu to propagovat? Poběží to už furt, nebo to zase cvičně vypneš?
Sign in to participate in the conversation
Bobek

Distribuovaně-sociální dimenze bobek.cz